Ametist Doğal Taş Bileklik 8mm
Ametist Doğal Taş Bileklik 8mm
Ametist Doğal Taş Bileklik 8mm

Ametist Doğal Taş Bileklik 8mm

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59,90(KDV Dahil)
:

Doğal taşlı bilekliklerin en çok tercih edilenleri arasında ametist bileklik var. Mor renk tonlarına sahip bir taştır.

Genel özellikleri akik taşlarına da benzerdir. Görüntü açısından ise tek renk olan ametist taşı, bilekliklerde son derece şık bir görünüm sağlıyor. Asil görüntüsü ile bileklikler için ilk akla gelen doğal taş seçimleri arasında. Faydalı olan bu taşlardan yapılan bilekliklerin kullanımı önerilir.

Ametist Taşı Bileklik Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

  • Ametist taşlarının tercih edilmesindeki en büyük sebep enerjiyi arttırıyor olmasıdır. Kişinin enerjisini yüksek seviyelere çıkarmada etkilidir.
  • Kaygı ve stresi alma konusunda bilekliği kullanan kişiye yardımcı olur. Aynı zamanda sıkıntılardan uzaklaştırıp mutluluk verir.
  • Manevi faydalarının dışında ametist taşının faydası arasında göz sağlığına iyi gelmesi de var. Çift görme sorunu olan kişiler için öneriliyor.
  • Dikkat dağınıklığı olan kişiler için de ametist taşı doğru bir seçim olacak. Kaygıdan uzaklaşmak, dikkati toplamak taşın faydaları arasında.
  • Sağlık sorunları için de faydalı olduğu söylenen taş, kötü kolesterolün dengelenmesi açısından da etkilidir.

Ametist bileklik faydalarını elde etmek için günlük kullanımlarda tercih edebileceğiniz sade modelleri de içerir. Dilerseniz mor renginin asilliği ile şık olan bileklik modellerini de tercih edebilirsiniz. Hem kendinizi iyi hissedeceğiniz bir enerjiye sahip olmak hem de modern tasarımlar ile bileğinizde şık duruyor. Doğal taşlardan yapılır ve özel tasarımdır.