Bronzit Doğal Taş Bileklik 8mm
Bronzit Doğal Taş Bileklik 8mm
Bronzit Doğal Taş Bileklik 8mm

Bronzit Doğal Taş Bileklik 8mm

İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺119,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,90(KDV Dahil)
:

Bronzit bileklik görmeye en alışık olduğunuz bileklik türüdür. Erkekler ve kadınlar için kullanıma uygun, sıra taş bilekliktir.

Elbette farklı modelleri de olabilir. Taşları farklı renkte olabilir. Genel anlamda en çok tercih edilen siyah bronzit bileklikler olmaktadır. Göz önünde bulundurmanız durumunda doğal taşın faydalarını da elde etmek açısından kullanabilirsiniz. Farklı boyut ve tasarımlar ile bilekliği tercih etmeniz son derece şık olacak.

Bronzit Taşı Bileklik Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

  • Baş ağrısı sorunu olanlar için önerilir. Doğal taşın faydaları arasında çakraları açma etkisinin olduğu biliniyor.
  • Kişinin hayatına zenginlik ve renk katar. Bu sebeple aynı zamanda bronzit taşı faydaları arasında, mutluluk verici etkisinin olduğunu da söyleyebiliriz.
  • Saç uzamasına faydalı geldiği biliniyor. Saçlarınızın daha hızlı uzaması için etkileyici bir enerjisi var.
  • Kas ağrıları, kas sorunları için faydalı olabilir. Fonksiyonel çalışması konusunda etkili olacaktır.
  • Akciğer hastalığı olan kişiler için de önerilir. Akciğer hastalığına iyi gelmesi, kan dolaşımını olumlu etkilemesi gibi sonuçlar yaratabilir.
  • Bilekliğin özel şekilde boyutlandırılması, size özel tasarlanması sağlanabilir.

Bronzit bileklik faydalarını göz önünde bulundurup, gün içinde kullanabilirsiniz. Farklı boyutlarının ya da farklı tasarımlarının tercih edilmesi söz konusudur. Dilerseniz direkt olarak beğendiğiniz bileklik için anında sipariş verebilirsiniz. Gerçek doğal taştan yapılan bu bileklikler sayesinde sağlığınızı da olumlu etkilenecektir.