Florit Doğal Taş Bileklik 8mm
Florit Doğal Taş Bileklik 8mm
Florit Doğal Taş Bileklik 8mm

Florit Doğal Taş Bileklik 8mm

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59,90(KDV Dahil)
:

Florit bileklik modelleri hem şık tasarımları ile hem de faydalı özelliklere sahip olması sebebi ile son yıllarda aksesuar dünyasında oldukça sık tercih edilen modellerden biri haline gelmiştir.

Saydam bir görünüşü olan florit taşı, genel olarak pembe, mor, yeşil, menekşe gibi renklere hakimdir. Florit taşının birden fazla faydası olmasından dolayı ise aksesuar dünyasında son yıllarda adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Florit Taşı Bileklik Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

  • Florit taşını boyun bölgesine tutulduğunda dikkati arttırıcı özelliği olup aynı zamanda yetersiz hissetme duygusuna da iyi geldiği bilinmektedir.
  • Karmaşık duygular ve düşünceler içerisinde kayboluyorsanız florit taşı bilekliği tercih edebilirsiniz. Florit taşı bileklik doğru karar verme yetisini sağlayabilmektedir.
  • Florit taşı bileklik enerji ve huzur vermektedir. Aynı zamanda yatıştırıcı özelliği de bulunmaktadır.
  • Baş ağrısını giderici bir etkisi bulunmaktadır.
  • Dikkati arttırdığı için konsantrasyonu da arttırıcı özelliği bulunmaktadır. Sezgi güçlerini arttırdığı da bilinmektedir.
  • Zihinsel açıklık sağlayarak bireyin analitik düşünme yeteneklerini de geliştirmekte ve güçlendirmektedir.

Florit bileklik modellerini tercih ederek hem şıklığından ödün vermeyebilirsiniz hem de birbirinden faydalı özellikleri ile size iyi gelecektir. Sizde kullanıcı yorumlarını okuyarak renk ve modellerine karar verebilirsiniz. Seçtiğiniz bileklik modelleri aynı gün içerisinde kargoya verilerek sizlere hızlı bir şekilde adresinize teslimat işlemi ile ulaştırılmaktadır.