Mavi Akik Doğal Taş Bileklik 8mm
Mavi Akik Doğal Taş Bileklik 8mm
Mavi Akik Doğal Taş Bileklik 8mm

Mavi Akik Doğal Taş Bileklik 8mm

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,90(KDV Dahil)
:

Mavi Akik bileklik doğal akik taşından yapılan ve kullanılması çok rahat olan bilekliktir. Doğal taşın etkileri sayesinde bileklik vücudunuza da fayda sağlar.

Doğal bileklerin en güzel yanı, size kendinizi iyi hissettirmesidir. Bilekliğin farklı boyutları ve şekilleri olduğundan günlük kullanımlar ya da özel geceler için tercih edebilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz tasarım üzerinden hemen sipariş vererek, severek kullanabileceğiniz bilekliğinizi alabilirsiniz.

Mavi Akik Taşı Bileklik Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

  • Bileklikler dilediğiniz gibi boyutlandırılabilir.
  • Bilekliklerde tasarım açısından farklı seçenekler, taşın farklı şekilleri ve görüntüsü olan modellerine yer verilmiştir.
  • Mavi akik taşı faydaları sayesinde, bilekliği kullanan kişinin ruhsal açısından korunması sağlanır. Kendisini strese karşı daha dayanıklı hisseder.
  • Cilt hastalıkları sorunu yaşayan kişiler, problemlerin giderilmesi için tercih edebilir.
  • Uykusuzluk sorunu yaşayan, derin ve rahat uyuyamayan kişiler de bu doğal taşlı bilekliği tercih edebilir.
  • Hamilelik sürecinde olan kadınlar için önerilir. Bebek ve annenin uyumu, birbirlerine güven duyması gibi etkileri ile tercih edilmektedir.
  • Kalp rahatsızlığı sorunu olanlara iyileştirici destek sunar.

Mavi Akik bileklik için doğal taşın faydalarını da göz önünde bulundurarak siz de satın alabilirsiniz. Kullanımı son derece şık olan bu bileklikler için faydalarını da görmezden gelmeden alabilirsiniz. Günlük hayatın içinde kullanmanız çok daha stressiz bir yaşamınızın olmasını destekleyecektir.