Pembe Kuvars Doğal Taş Bileklik 8mm
Pembe Kuvars Doğal Taş Bileklik 8mm
Pembe Kuvars Doğal Taş Bileklik 8mm

Pembe Kuvars Doğal Taş Bileklik 8mm

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺54,90(KDV Dahil)
:

Doğal taştan bileklikler arasında pembe kuvars bileklik en popülerler arasında yer almaktadır. Kristal taşlı yapısı ile şık bir bileklik görünümüne sahip.

Kuvars taşından yapılan bilekler, eşsiz spiralli kristal forma sahip oluyor. Mineral grubundan olan taş olduğu için çok sayıda faydası da var. Hem faydaları hem de eşsiz görünümü ile bilekliklerde tercih ediliyor.

Pembe Kuvars Taşı Bileklik Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

  • Bilekliklerde pembe kuvars taş kullanılmasının sebeplerinden biri dengeleyici olmasıdır. Gün içindeki davranışlarınızın dengeli ve düzenli olmasını sağlar.
  • Radyasyonu toplama özelliği vardır. Pembe kuvars taşı faydaları arasında bu bilekliği kullanan kişilerin radyasyondan da korunması var
  • Negatif enerjiden koruma özelliğine sahiptir. Beyin fonksiyonlarının da arttırması ile baş ağrısı gibi sorunları ortadan kaldırır.
  • Sindirim sistemi için de faydalıdır. Kan dolaşımını hızlandırarak buna bağlı sağlık sorunlarını iyileştirir.
  • Göz sağlığı için son derece faydalıdır. Göz çevresinde mevcut olan ağrının da iyileştirilmesi konusunda etkili olacaktır.

Pembe kuvars bileklik kullanarak hem estetik görünümü olan bir bileklik takmış olacak hem de verilen faydaları elde edeceksiniz. Sağlığınız açısından etkili olacak doğal taş, aynı zamanda farklı tasarımlar ile beğeneceğiniz şekilde sunuluyor. Özel tasarım olan bilekliklere boyut değiştirme, bilekliğin sizin için özel olarak tasarlanması gibi özellikler de mevcut. Dilediğiniz gibi kullanabilir, bilekliğin sağlığa olumlu etkilerinden hemen faydalanabilirsiniz.