Prehnit Doğal Taş Bileklik 8mm
Prehnit Doğal Taş Bileklik 8mm
Prehnit Doğal Taş Bileklik 8mm

Prehnit Doğal Taş Bileklik 8mm

İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺129,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺89,90(KDV Dahil)
:

Rengi ve yapısı itibariyle prehnit bileklik son derece şık bir mücevher. Volkanik alanlarda oluşan bu taşın doğal hali mattır.

Taşın zarar görmeden parlatılması ile etkileyici bileklik tasarımları ortaya çıkıyor. Renk konusunda taşın içeriğinde farklı renklerin bir arada bulunduğunu görebilirsiniz. Genel anlamda yeşil tonlarına yer verilen bileklikte, koyu renkte benekler ile özel bir görünüm sağlanıyor. Taşın doğal hali etkileyici olduğundan, doğal taştan bileklik de oldukça şık.

Prehnit Taşı Bileklik Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

  • Olumsuz enerjiden koruma özelliği dendiğinde akla prehnit taş geliyor. Bilekliği kullanan kişinin üzerinden olumsuz negatif enerjiyi alır.
  • Karmaşık durumlardan çıkmanızı kolaylaştırır. Genel anlamda taşın faydaları arasında zihinsel ve duygusal karmaşayı önleme var.
  • Hiperaktif olan çocuklar için de kullanımı önerilen doğal taştır. Bileklikler çocuklar için de tercih edilebilir.
  • Bağışıklık sistemine olumlu bir etkisi var.
  • Korkulardan, fobilerden uzaklaştırma faydası da önemlidir. Panik halinin tedavi edilmesi konusunda son derece etkili olacaktır.

Prehnit bileklik kullanımı, günlük hayatın bir parçası haline geldiğinde, faydaları da elde etmek mümkün oluyor. Bileklikler için doğal taştan yapılan büyüklü küçüklü seçenekler üzerinden farklı tasarımlar oluşturulmuştur. Günlük kullanım için uygun olan, şeffafa yakın olan renkler ile de sunulan modelleri içeriyor. Hem sağlığa olan etkilerinden faydalanmak hem de şık tasarımları değerlendirmek için alabilirsiniz.