Rutil Kuvars Doğal Taş Bileklik 8mm
Rutil Kuvars Doğal Taş Bileklik 8mm
Rutil Kuvars Doğal Taş Bileklik 8mm

Rutil Kuvars Doğal Taş Bileklik 8mm

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,90(KDV Dahil)
:

Rutil Kuvars bileklik kahve tonlarının en güzel görünümü parlak doğal taş ile oluyor. Bileklikler son derece şık görünüyor.

Boyutları farklı olan doğal taşlar, bilekliklerde dizildiğinde şık bir görünüm sağlıyor. Parlak bir yapıya sahip olan doğal taş, içinde beyaz tonlarına yakın renklerde barındırabilir. Dışarıdan bakıldığında 3 boyutlu bir taş görünümü hissettiriyor. Tercih edilen bir doğal taş olmasında, sahip olduğu şık görünüm de var.

Rutil Kuvars Taşı Bileklik Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

  • Cinsel gücün sembolü olan bu taş, kullanımının düzenli olması durumunda enerjiyi de arttırıcı bir etki yaratıyor.
  • Aynı zamanda astral yolculuk taşı olarak bilinir. Auranın temizlenmesi, enerjinin en iyi şekilde yansıtılması konusunda da etkili olacaktır.
  • Ruhsal gelişimin önüne geçen olumsuz durumları erteleme imkanı sağlar. Uzaklaştırma konusunda, sağladığı doğal enerji ile çok daha faydalı olmaktadır.
  • Güneş ışığını bünyesinde toplama etkisine sahiptir. Sonucunda ise sizin depresif etkinizi yansıtır ve içinizde tutmaz. Daha enerjik olmanızı sağlar.
  • Rutil kuvars taş faydaları arasında aynı zamanda kan dolaşımını düzenlenmesi de vardır.

Rutil Kuvars bileklik ile faydalarını elde etmek, günlük hayatınızın çok daha enerjik olmasını sağlayacaktır. Bilekliklerin gün içinde kullanılması, aynı zamanda enerjinizi de yükseltecektir. Boyut açısından ve tasarım açısından farklı alternatifleri olduğundan, siz de hemen bu modelleri inceleyerek beğenerek satın alabilirsiniz.