Sodalit Doğal Taş Bileklik 8mm
Sodalit Doğal Taş Bileklik 8mm
Sodalit Doğal Taş Bileklik 8mm

Sodalit Doğal Taş Bileklik 8mm

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,90(KDV Dahil)
:

Sodalit bileklik doğal sodalit taşından yapılır. Bir diğer ismi ise mantık taşıdır. Saydam bir yapısı vardır.

Mor tonları ile dikkat çekmeyi başaran doğal taşlardan yapılır. Bileklik taşın saydam yapısı ile son derece rahat kullanılabilir. Büyük taşlar ya da küçük yuvarlak taşlar ile bilekliğin tasarımının yapılması sağlanır. Kullanım için hem rahat hem de faydalı olacaktır. Peki, sodalit bilekliğin faydaları nelerdir?

Sodalit Taşı Bileklik Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

  • Sodalit taşı doğal bir taştır. İlk etkisi kan basıncını dengelemektir. Bu sayede beyin ve zihin gücüne, dolaşıma olumlu etkisi olacaktır.
  • Bu taş koruyucu olarak kabul ediliyor. Mantığı sezgi ile birleştirme özelliğine inanılıyor. Rasyonel düşünce, nesnelliği ve algıyı ortaya çıkarıyor.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirme özelliği var. Lenf düğümlerini temizleme etkisi ile birlikte, kişinin bu ve benzer sağlık sorunlarına da faydalı olabiliyor.
  • Göz çakrası ve boğaz çakrası ile uyumlu olduğundan, bu bölgelerde ağrı hissi duyanlar için de faydalı olacaktır.

Sodalit bileklik hem erkek hem de kadınlar için kullanıma uygun tasarlanmıştır. Sağlık sorunlarının önüne geçmenin yanı sıra, asil görüntüsü ile bileklik seçiminiz memnun edici olacaktır. Parlak bir yapısı da olduğundan özel günler için de tercih edilebilir. Bileklikler farklı tasarımlar ile herkesin beğenisine uygun şekilde sunuluyor. Hem faydaları hem de şıklığı ile tercih ediliyor.