Süt Opal - Dentritli Opal Doğal Taş Bileklik 8mm
Süt Opal - Dentritli Opal Doğal Taş Bileklik 8mm
Süt Opal - Dentritli Opal Doğal Taş Bileklik 8mm

Süt Opal - Dentritli Opal Doğal Taş Bileklik 8mm

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺69,90(KDV Dahil)
:

Parlak yapısı ile dikkat çeken dentritli opal bileklik, özellikleri açısından da son derece güçlü bir taş. Bir diğer ismi süt opal olan bu taş görsel olarakta keyif vermektedir.

Saydam ve parlak bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Beyaz rengin üzerinde parlak tonları ile dikkat çekiyor. Faydaları ve etkisi üzerine bilim insanları tarafından araştırma yapılmış ve güçlü etkilere sahip olduğu anlaşılmış. Bileğinizde dentritli opal taştan yapılan bilekliği taşımanın size de enerji anlamında pek çok faydası olacak.

Dentritli Opal Taşı Bileklik Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

  • Bilekliği günlük hayatında kullanan kişilerin enerjisi yükselecek. Ayrıca negatif duyguların da azalması konusunda bir etkisi var.
  • Dentritli opal taşın faydaları arasında aynı zamanda sezgi arttırıcı özelliği yer alıyor. Sezgisel anlamda daha güçlü olmanızı destekliyor.
  • Sağlık sorunları arasında olabilecek görme sorunu için de oldukça faydalıdır. Gözlerinizin sağlıklı görmesine destek olur.
  • Eklem iltihaplarına faydası olacaktır. İyileşme konusunda destekleyicidir.
  • Bilekliği düzenli olarak kullanan kişilerde aynı zamanda kan hastalıkları sorunları için de şifa olabilir. Böbrek ve kan hastalıkları konusunda iyileştirici etkileri bulunmuştur.

Dentritli Opal bileklik faydaları hem sağlık sorunları hem de psikolojik etkileri olarak ele alınabilir. Taş yapısı olarak da son derece etkileyici bir görünüme sahip olduğundan, modern tasarımları günlük hayatta severek tercih edilebilir. Bileklikte kullanımı hem uygun hem de şık bir görünüm yaratacaktır. Siz de tercih edebilirsiniz.