Tayvan Yeşim Doğal Taş Bileklik 8mm
Tayvan Yeşim Doğal Taş Bileklik 8mm
Tayvan Yeşim Doğal Taş Bileklik 8mm

Tayvan Yeşim Doğal Taş Bileklik 8mm

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺54,90(KDV Dahil)
:

Tayvan Yeşim bileklik doğal taştan yapılıyor. Doğal taşın rengi yeşil ve tonlarından oluşuyor. Son derece gösterişli bir taş.

Parlak bir yapıya sahip. Bazı modellerinde kristal bir yapının olduğu da görülür. Son derece şık tasarımları olduğundan, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Günlük kullanım dışında, şık ve özel geceler için de tercih ettiğiniz bir takı olabilir.

Tayvan Yeşim Taşı Bileklik Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

  • Bilekliğin özellikleri arasında, boyutlandırılabilen ve farklı tasarımları olduğunu söyleyebiliriz.
  • Büyüklü küçüklü taşlar üzerinden, farklı tasarımlar ile kullanımın gerçekleşmesi sağlanabilir.
  • Tayvan yeşim taşı faydaları arasında cilt alerjilerine iyi geldiği biliniyor. Ciltte mevcut olan kızarıklık, kaşıntı gibi sorunların doğal taşı kullanarak çözümlenmesi beklenebilir.
  • Kan dolaşımını düzenleme etkisine sahiptir. Bu da kalp hastalıklarına, tansiyon ya da kan dolaşımı kaynaklı cilt rahatsızlıklarına iyi gelecektir.
  • Diş hastalıkları söz konusu olduğunda da doğal taşlar arasından yeşim taşı akıllara gelir. Ağrı ve iltihaplanma gibi durumlarda sızıyı azaltır.
  • Pozitif enerji için tercih edebilirsiniz. Bedendeki negatif enerjinin toplanması özelliğine sahip olan taş, gün içinde sizin enerjik olmanızı destekler.

Tayvan Yeşim bileklik modelleri ile siz de bu faydaları elde edebilirsiniz. Kullanımlarınızın sürekli olması, etkisinin çok daha hızlı görülmesini sağlayacaktır. Birbirinden güzel pek çok model arasından seçim yapabilir, anında satın alarak faydalarını elde edebilirsiniz.