Thalia Ardıç Katranlı Sabun
Thalia Ardıç Katranlı Sabun

Thalia Ardıç Katranlı Sabun

Fiyat : ₺12,90(KDV Dahil)
:

Ardıç katranı sabunu, halk arasında “Ardıç katranı sabunu” olarak da adlandırılır. Üretimi asırlar öncesine dayanan ardıç sabunu, ardıç ağacından çıkarılan katran ile tamamen doğal içerik ve yollarla üretilmektedir.

Alternatif tıp alanında asırlardır etkili bir yöntem olarak tercih edilen ardıç sabunu, saçlara ve cilde sayısız fayda sağlamaktadır.

Ciltte Akne Oluşumunu Önler

Ardıç sabunu, içerisindeki katran sayesinde ciltte oluşan sivilceleri anında kurutur, cildi tazeler ve aynı zamanda ciltte oluşabilecek yeni sivilcelere de engel olur. Düzenli kullanıldığında ciltteki var olan akne sorunu tamamen ortadan kalkar.

Siyah Noktaları Kökten Temizler

Akne tedavisinde olduğu gibi siyah nokta oluşumunda da etkili olan ardıç sabunu, düzenli kullanıldığında ciltteki siyah noktaları kalıcı olarak temizler ve cilt gözeneklerini açarak cilde nefes aldırır.

Ciltteki Lekelerin Kaybolmasını Sağlar

Güneş, sivilce ya da çevresel nedenlerden dolayı ciltte meydana gelen lekeler düzenlin kullanıldığında ardıç katran sabunu ile yok olmaktadır. İçerisinde katran yağının bulunması sayesinde cilt lekeleri kısa sürede yok olur ve cilt bebeksi görünüme kavuşur.

Ayak Sağlığını Korur

Ayakların uzun süre ayakkabı içerisinde kalması ayakları yorar ve sağlığını kaybetmesine neden olur. Ardıç sabunu, ciltte olduğu gibi ayak sağlığında da büyük etkiler gösterir. Düzenli olarak ayak temizliğinde kullanıldığında ayakların kokmasını engeller, ayakta kaşıntılı mantar gibi hastalıkların oluşumunu önler ve uzun süre ayakkabı içinde kalan ayakların dahi sağlığını korur.