Thalia Aynısefa Sabunu
Thalia Aynısefa Sabunu

Thalia Aynısefa Sabunu

Fiyat : ₺12,90(KDV Dahil)
:

Aynısefa sabunu, %100 doğal olan ve aynısefa çiçekleri ile soğuk sıkım tekniği ile üretilmiş bir sabundur. Tüm cilt tiplerinde kullanımı uygun olmakla birlikte aynı zamanda saç ve cilt başta olmak üzere tüm vücut bölgesinde gönül rahatlığı ile kullanılabilen bir sabundur.

Aynısefa Sabunu Ne İşe Yarar?

Aynısefa sabunu, özellikle kuru ciltler için mucize bir nemlendirici özelliği taşımaktadır. İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde cildi çevreler, besler, cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayarak cildi neme doyurur.

Tüm cilt tiplerinde olduğu gibi kuru ciltlerde düzenli kullanıldığında cildin nem dengesini sağlayarak ciltte kalıcı nemlilik ve yumuşaklık oluşturur.

Aynısefa Sabunu Faydaları

Aynısefa sabunu, cilt ve saç bakımında hem çok faydalı hem de oldukça etkilidir. İçeriğinde hasar görmüş dokuların iyileşmesini hızlandıran enzimler vardır. Bu enzimler sayesinde deri üzerinde hasar görmüş dokuları kısa sürede onarır ve iyileştirir. Cilde bakım yaparak cildin eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Cilt ve saçların yanı sıra kaşıntılı ayaklarda da mantar ve benzeri gibi sorunları ortadan kaldırır ve yeni oluşumları önler.

Kuru ciltlerde kusursuz bir temizleyicidir. İçerisinde parfüm, paraben ve parafin gibi kimyasallar barındırmaz. Cildi kurutmaz, aksine cildi nemlendirerek cilde ipeksi bir dokunuş kazandırır. Aynı etki ve faydaları saçlarda da görmek mümkündür. Saç derisini ve saç tellerini nemlendirmekle birlikte aynı zamanda saç derisini onarır ve saç derisinde meydana gelen egzama, mantar ve benzeri gibi sorunların tedavi edilmesinde yardımcıdır.