Thalia Bal Sabunu
Thalia Bal Sabunu

Thalia Bal Sabunu

Fiyat : ₺12,90(KDV Dahil)
:

Arıların çiçeklerden topladığı ve özenle sofralarımıza konuk olan balın faydaları saymak bitmez. Bal özü ile %100 doğal yöntemler ve içerik ile üretilen bal sabunu da cilde ve saçlara birçok fayda sağlar.

Bal Sabunun Cilde Faydaları

Bal özlü sabun, cilt bakımı konusunda oldukça faydalı bir doğal üründür. A’dan Z’ye cilde fayda sağlayan bal özlü sabun, cilt hastalıkları ve cilt sağlığı üzerinde güçlü etkiye sahiptir.

  • Düzenli kullanıldığında kısa sürede cildin nem dengesini korur ve cildi canlandırarak yeniden yapılandırır.
  • Güçlü bir anti bakteriyel içeriği sahiptir. Bu sayede ciltte oluşan sivilce ve akne sorunlarına karşı cildi tedavi eder ve onarır. Böylece cilt kısa sürede iyileşir.
  • Yağlı cilt tiplerinde cildi aşırı yağdan arındırır. Böylece cilt gözeneklerinin yağdan dolayı tıkanıp sivilce ve akne oluşmasını da önlemiş olur.
  • E vitamini içeriği sayesinde cildin nem ihtiyacını karşılar.
  • Yıpranmış ve çevresel etkenlerin etkisi altında kalmış ciltleri kısa sürede onararak eski sağlığına kavuşturur.

Bal Sabunun Saça Faydaları

Bal sabunu, özellikle yıpranmış ve boyalı saçlar için güçlü bir bakım ürünüdür. Doğal olması sayesinde saç derisine ve saç tellerine zarar vermeden bakım yapar.

Düzenli kullanıldığında saçlara parlaklık ve canlılık kazandırır. Aynı zamanda sağlığını kaybetmiş saçlara eski sağlığını geri kazandırır. Saç tellerine yoğun bakım yapar ve saç tellerinin koparak dökülmesini engeller.