Thalia Çay Ağacı Yağı Sabunu
Thalia Çay Ağacı Yağı Sabunu

Thalia Çay Ağacı Yağı Sabunu

Fiyat : ₺12,90(KDV Dahil)
:

Çay ağacı yağı sabunu, anti bakteriyel özelliği sayesinde etkili bir doğal dezenfektan olma özelliği taşır. Pek çok bakteri tedavisinde kullanılan çay ağacı sabunu, özellikle kaşıntılı ayak mantarı sorunu olan kişilerde kısa sürede tedavi edici özelliği vardır. Saç ve cilt temizliğinin yanı sıra doğal olması sebebi ile vücudun yer bölgesinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Cilt Sorunlarına Etkili Çözüm

Anti bakteriyel özelliği sayesinde birçok faydasının yanı sıra cilt sorunlarında birebir etkilidir. Cildi derinlemesine temizler. Bu sayede ciltte kir ve yağ birikintisinden kaynaklanan sivilce oluşumunu önlerken aynı zamanda ciltte var olan sivilceleri de düzenli kullanımda yok eder.

Saç Sağlığında Faydalıdır

Çay ağacı yağı sabunu, ciltte olduğu kadar saç sağlığına da oldukça faydalıdır. Saç derisindeki kaşıntıyı ve kepek oluşumunu ortadan kaldırır. Saçları besler ve nemlendirir. Aynı zamanda koparak ve kırılarak dökülmeleri engelleyerek saçların sağlıklı uzamasını sağlar. Düzenli kullanıldığında saçları sağlıklı bir görünüme kavuştururken aynı zamanda saçların parlak ve doğal görünmesine yardımcı olur.

Ciltteki Zararlı Bakterilere Karşı Savaşır

Yüksek oranda anti bakteriyel olan çay ağacı yağı sabunu, doğal dezenfekte olması sayesinde vücuttaki zararlı bakteriler ile etkili bir şekilde savaşır. Özellikle saç derisinde ya da ayaklarda kaşıntıya neden olan mantarlar üzerinde etkilidir. Düzenli kullanıldığında özellikle kaşıntılı ayak mantarı gibi bakteri hastalıklarının tedavi edilmesinde hızlı bir destekçidir.