Thalia Gül Sabunu
Thalia Gül Sabunu

Thalia Gül Sabunu

Fiyat : ₺12,90(KDV Dahil)
:

Büyüleyen kokusu ve dokusu ile kadınların en sevdiği bakım ürünlerinden birisi olan gül sabunu, doğal içerikli ve el yapımıdır. Doğal yağlar, gül, vitamin ve mineral desteği ile üretilmektedir. Doğal içeriği ile gül sabunu; el, yüz ve vücut sabunu olarak kullanılan temizleyici ve bakım ürünüdür.

Cildi Yumuşatır

Gül sabunu; gülün eşsiz kokusu ve doğal içeriği ile cildi nemlendirir. Doğal içeriği sayesinde ciltte oluşan tahrişleri tedavi eder. Kuru yapıya sahip cilt tiplerini yumuşatır ve neme doyurur. Ayrıca peeling etkisi vardır. Bu sayede cilde masaj yaparak cildi çevresel etkenlerin olumsuz etkilerine karşı koruma altına alır.

Hastalıkları Tedavi Eder

Gül sabunu; antibakteriyel ve antiviral özelliğe sahiptir. Ciltte oluşan yanma, kesik, sıyrık, çürük ve incinme gibi hastalıkları anında tedavi edici özelliği vardır. Bu hastalıklara ek olarak ateş, öksürük ve boğaz ağrısı gibi rahatsızlıkların etkilerini azalttığı kanıtlanmıştır.

Cildi gençleştirir

Doğal içeriği sayesinde peeling etkisi yapan gül sabununun, cildi gençleştirici etkisi vardır. Cilde peeling yaparak yaşlanmaya ve çevresel etkenlere bağlı çizgileri ve kırışıklıkları açarak cildi daha gergin ve genç görünüme kavuşturur.

Saçlar İçin Uygun Değildir

Doğal içerikli ve antiseptik olan gül sabunu, yüz ve vücut için kullanımı uygundur. Saçlar için kullanıldığında herhangi bir faydası gözlenmemiştir.

Göz Altı Morluklarında Etkilidir

Cilde birçok fayda sağlayan gül sabunu, aynı zamanda göz altı morlukları için de tedavi edici özelliği vardır. Göz altında düzenli olarak hafif masaj ile uygulandığında düzenli kullanım ile göz altı morluklarını tedavi eder