Thalia Kükürtlü Sabun
Thalia Kükürtlü Sabun

Thalia Kükürtlü Sabun

Fiyat : ₺12,90(KDV Dahil)
:

Kükürt Sabunu

Kükürtlü sabun, doğal ve el yapımı olan bitkisel içerikli sabundur. Kokusuz ve sarı renktedir. Ancak kokusuz olmasına rağmen cilt üzerinde oldukça fazla faydası vardır. Ciltte çok sık görülen akne sorununa karşı bir numaralı çözüm olan kükürt sabunu, düzenli kullanıldığında akne sorunu başta olmak üzere birçok cilt sorununa çözüm sunmaktadır.

Kükürtlü Sabun Faydaları

  • Kükürtlü sabun, tüm cilt tiplerde kullanımı uygun olsa da özellikle yağlı cilt tiplerinde meydana gelen aşırı yağlanmaya bağlı oluşan cilt sorunlarına karşı etkilidir.
  • Ciltte oluşan akne ve sivilce gibi problemleri tedavi eder. Yeni sivilce ve akne oluşumunun önüne geçer.
  • Peeling etkisi sayesinde ciltteki ölü deriyi temizleyerek cildi kir ve yağ kalıntılarından arındırır.
  • Yağlı cilt tiplerinde ciltteki fazla yağı arındırarak cildin yağ dengesini korur.
  • Antiseptik ve anti bakteriyel içeriği sayesinde cilt üzerinde bulunan ve cilt sorunlarına neden olan tüm mikroplara karşı etkili bir savaşçıdır.
  • Tüm vücutta kullanılabilir. Peeling etkisi sayesinde ciltte olduğu gibi tüm vücut üzerinde ölü deriyi temizler ve cilde ipeksi bir his kazandırır.

Kükürtlü Sabun Ne İşe Yarar?

Kükürt sabunu, antiseptik ve anti bakteriyel bir sabundur. Bu özelliği sayesinde tüm vücutta etkili ve doğal bir temizleyici olma özelliği taşır. Ciltteki ölü deriyi tamamen söküp atarken aynı zamanda ciltteki sivilce ve akne gibi tüm cilt sorunlarını kalıcı olarak çözüme kavuşturur.