Thalia Pirinç Sabunu
Thalia Pirinç Sabunu

Thalia Pirinç Sabunu

Fiyat : ₺12,90(KDV Dahil)
:

Adından anlaşılabileceği gibi pirinç özleri ile üretilen pirinç özlü sabun, %100 doğal ve el yapımı bir sabundur. Doğal ve bitkisel içeriği sayesinde cilt için etkili bir temizleyicidir. Aynı zamanda her cilt tipinde kullanımı uygun olan pirinç sabunu, güçlü bir doğal nemlendiricidir ve cildi koruyarak nem oranını dengeler.

Cilt Tonunu Eşitler

Güçlü bir nemlendirici olan pirinç sabunu, aynı zamanda düzenli kullanıldığında cilt tonunu eşitleyerek cildin tek tip tona sahip olmasını sağlar.

Cildi Yaşlanmaya Karşı Korur

Düzenli kullanıldığında ciltte yaşlanmaya bağlı olarak meydana gelen ince çizgileri ve kırışıklıkları detoks etkisi yaratarak yok eder. Yeni ince çizgi ve kırışık oluşumlarını önleyerek cildi yaşlanmaya karşı korur.

Cilt Sorunlarını Giderir

Pirinç sabunu, cilt için etkili bir temizleyicidir. Özellikle kir ve yağ kalıntılarından dolayı cildi derinlemesine temizler. Böylece ciltte çok sık görülen akne ve sivilce sorunlarını ortadan kaldırır. Cilt gözeneklerini sıkılaştırır ve ciltte iltihap oluşumlarının iyileşmesine yardımcı olur.

Güneş Işınlarına Karşı Etkili Koruyucu

Ciltte oluşan lekelerin büyük bir kısmı güneşten gelen zararlı ışınlardan meydana gelir. Ancak pirinç sabunu düzenli kullanıldığında cildi güneşin zararlı ışınlarındna koruma etkisine sahiptir. Böylece cilt daha parlak, sağlıklı ve pürüzsüz görünüme sahip olur.

Saç Sağlığını İyileştirir

Cilt kadar saç sağlığına da faydaları olan pirinç sabunu, özellikle kepek ve dökülme sorunu olan saçları kısa sürede tedavi eder. Saç tellerini güçlendirir; koparak ve kırılarak dökülmesini engeller.