Trabzon Hurması - Cennet Elması Kurusu 500gr
Trabzon Hurması - Cennet Elması Kurusu 500gr

Trabzon Hurması - Cennet Elması Kurusu 500gr

Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)
:

Trabzon Hurması ya da diğer bir isimyle Cennet elması kurusu, damak tadınıza özel lezzetiyle sizler için sitemizde satışa sunulmaktadır. Tam mevsiminde toplanan meyvenin en özel şekilde kurutulmasıyla, sahip olduğu tüm vitamin ve mineraller aynı şekilde korunmuş olmaktadır.

Sıcak yaz güneşinde büyük bir titizlik içerisinde kurutma işlemi sağlanırken, güneşin faydalı ışınları da Cennet Elması kurusu yerini almış bulunmaktadır.

İstediğiniz kadar sipariş verebilir, tüm mevsim boyunca afiyetle tüketebilirsiniz.

Hijyenik koşullarda üretilen bu özel meyve kurusu, özel ambalajlar şeklinde kargo ile verilen adres bilgisine gönderilmektedir.

Lezzetli yapısı, birçok rahatsızlığa şifa olan etkisiyle sizlerde sevdiklerinizin sağlığı için mutfağınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz Trabzon Hurması kurusunu çok seveceksiniz.

Kuru olarak denemeyenler içerisinde bulunuyorsanız çok şey kaybettiğinizi söylemek isteriz. Bu özel tadın farkında olan müşterilerimizin şu an sipariş vermek için burada olduklarından eminiz.

Sağlık, afiyet ve şifa olarak tüketebilmeniz için site adresimiz üzerinde satışını sınırlı stoklar şeklinde yapmaktayız. Ekonomik fiyatından yararlanarak sizlerde şimdi siparişinizi oluşturabilirsiniz. Aynı gün kargo imkanımızdan yararlanarak siparişlerinizi verebilirsiniz.