Turkuaz Doğal Taş Bileklik 8mm
Turkuaz Doğal Taş Bileklik 8mm
Turkuaz Doğal Taş Bileklik 8mm

Turkuaz Doğal Taş Bileklik 8mm

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺59,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺44,90(KDV Dahil)
:

Turkuaz taşı bileklik doğal taş türü için görmeye en alışık olduğunuz çeşittir. İki farklı renkten oluşan taş grubudur.

Mavi renkte doğal taşları kullanmaya seven kişiler, mutlaka turkuaz taşını bilir. Siyah – gri tonlarının da bir arada kullanıldığı, en az iki renkten oluşan doğal taştır. Günlük kullanımlar için son derece uygun olan bu doğal taş, günlük sağlık sorunlarına da faydalı olabilecek niteliktedir.

Turkuaz Taşı Bileklik Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

  • Gün içinde yaşanan tansiyon sorununu dengeleme özeliğine sahiptir. Kan dolaşımını düzenleme etkisi olduğundan, bu ve benzer sorunları olan kişiler bilekliği günlük hayatı içinde tercih edebilir.
  • İletişim, dostluk ve sadakat taşı olarak gösterilir. Bilekliği kullanan kişilerin gün içinde zinde kalması mümkün olur.
  • Turkuaz taşı faydaları arasında huzur verici etkisi olduğu mutlaka yer alır.
  • Sağlık sorunları arasında öksürük olan kişiler için de önerilir. Öksürüğü geçiren ve ferahlık hissi veren bir etkisi vardır.
  • Düşünce gücünün artmasını sağlar. Akıl ve mantık geliştirmeniz konusunda destekleyici olacaktır.

Turkuaz taşı bileklik modelleri turkuaz renginin en özel tasarımlarını içerir. Günlük kullanımların dışında da tercih edilebilir. Yapısı renkli olduğundan, dikkat çekici ve farklıdır. Modellere bakıldığında, küçüklü büyüklü taşlar ile eşsiz bir görünüm elde edildiği görülür. Bileklik seçimleriniz arasında mutlaka incelenmesi gereken modeller olduğunu söyleyebiliriz.